Facebook


Kontakt


  • Peter Pač, Hviezdoslavova 10, 075 01 Trebišov
  • Lotus Webdesign, Srbská 53, Brno, Česká republika
  • info@lotuswebdesign.eu

Instagram


lotuswebdesign
+

Lotus Webdesign
Lotus Webdesign

Kvalitné weby tvorené s radosťou

Prečo Lotus Webdesign?

Pretože nič nenahradí tím nadšencov pre online projekty, ktorí sa vedia stotožniť s Vašou víziou a priviesť ju spolu s potrebnou zodpovednosťou a kreativitou do úspešného konca. Snažíme sa, aby každá nami vytvorená webová stránka prinášala radosť našim klientom rovnako ako aj návštevníkom ich webu.

KVALITA / SPOKOJNOSŤ / ÚSPECH

O nás

O nás


Sme tím mladých fleerancerov, ktorí sa rozhodli prispieť do sveta IT svojim talentom realizovať Vaše internetové sny v realitu. Profesionálne pre Vás tvoríme webové stránky na mieru už takmer 6 rokov, máme v tejto oblasti však už viac než 10-ročnú prax. Okrem tvorby webov pre vás realizujeme tiež kvalitný marketing či grafiku a naše skúsenosti spadajú aj do rozbehu rôznych nových projektov, vďaka čomu vám vieme pri rozbiehaní biznisu s mnohým poradiť.

Spokojný zákazník

Spokojný zákazník pre nás nie je iba fráza. Kvalitný prístup a skutočný záujem o Váš nápad a podnikanie je to, čo od nás môžete očakávať od samotného začiatku spolupráce.

Skúsenosti

Náš tím je skupinou skúsených a kreatívnych ľudí, ktorí sa špecializujú najmä na komplexné moderné weby a webové systémy, takže akékoľvek Vaše požiadavky pre nás nie sú problém.

Prispôsobenie potrebám

Každý náš klient a jeho predstava je unikátna a teda každému nášmu klientovi prispôsobujeme formu spolupráce a prístup na mieru. Snažíme sa vnášať do realizácie a požiadaviek slobodu, ktorá umožní splniť vaše očakávania na maximum.

S nami je to jazda

Ak poznáte len firmy, ktoré Vám dodajú vyvinutý produkt a rozlúčia sa, skúste to s nami. My Vás vieme sprevádzať všetkými krokmi od analýz nápadu a biznisu, cez návrh online riešenia až po jeho dodanie, nasadenie a support.

Služby

Služby


Na mieru Vám vytvoríme ... asi čokoľvek čo funguje online a na weboch

Ale aspoň pre ilustráciu tvoríme:

  • prezentačné weby
  • e-shopy
  • inzertné portály
  • aplikačné weby a informačné systémy
  • špecializované webové systémy
  • desktopové aplikácie pracujúce online
  • samostatné skripty a iné.

Pred realizáciou

Pred samotnou realizáciou si podrobne zadefinujeme Vašu predstavu a požiadavky. Spoločne tak nájdeme ideálne webové riešenie. V tejto fáze pre Vás radi vytvoríme aj prvotné marketingové analýzy, prieskumy trhu či vytvoríme / overíme Váš biznis plán. Úspešný biznis musí mať kvalitné základy a s tým Vám vieme pomôcť.

Vývoj

Našimi najvyššími hodnotami pri realizácií sú kvalita, rýchlosť a spokojnosť nášho klienta. Preto všetky naše weby niekoľkokrát testujeme a pravidelne s Vami komunikujeme aj počas celej realizácie webu. Web si buď jasne zašpecifikujete v prvotnej fáze pred realizáciou alebo si môžete prispôsobiť každý detail presne Vašej predstave počas realizácie. Nakoniec Vám odovzdávame konečný web na schválenie.

Rozbeh a support

O budúcnosť Vašej webovej stránky sa u nás nemusíte báť! Vieme poskytnúť hosting, dlhodobý support a zabezpečenie plnej funkčnosti i roky po spustení. Sme pripravení taktiež stránku rozširovať o nové funkcie a obsah rovnako ako bude rásť i Váš biznis. S návštevnosťou a úspechom stránky Vám pomôžeme aj po samotnej realizácií projektu, a to pomocou rôznych foriem marketingu či biznis poradenstva.

Portfolio

Portfolio


Každý Váš projekt je pre nás výzvou, do ktorej sa púšťame plní nadšenia a tvorivých nápadov.

Skúseností

viac ako 10 rokov

Úspešne dokončené projekty

38

Priemerná doba začiatia realizácie

12 dní

Vracajúci sa zákazníci

75%


Chcete vedieť čo Vám vieme ponúknuť?


Zašlite nám bližšie informácie o Vašom projekte a požiadavkách na nás. Spätne sa Vám ozveme s cenovou ponukou v rámci niekoľkých pracovných dní.

Tím

Tím


Náš tím je zložený z IT nadšencov a každý z nás si v Lotus Webdesign prišiel na svoje. Spája nás však nielen záujem o tvorbu webových stránok, ale aj vízia moderného a príjemného pracovného prostredia s indivuálnym prístupom k jednotlivým zamestnancom či klientom.

Novinky

Novinky


Blog

Blog


Klasické chyby pri tvorbe webových stránok

Webová stránka je v dnešnej dobe štandardom pre každú úspešnú firmu, ale aj začínajúceho podnikateľa. Pokiaľ niečo v dnešnej dobe nie je ,,vygoogliteľné”, ako by ani neexistovalo. Dať podobu webovej stránke, ktorá sa stane úspešnou, však nie je také jednoduché, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

Napíšte nám

Napíšte nám


Napíšte nám o Vašom nápade či projekte.

Navrhneme Vám viacero oblastí, v ktorých vieme byť nápomocní či rôzne iné formy spolupráce. Radi poskytneme aj cenovú ponuku na jednotlivé práce, a to do niekoľkých pracovných dní.

Peter Pač, Hviezdoslavova 10, 075 01 Trebišov

Lotus Webdesign, Srbská 53, Brno, Česká republika

IČO: 47651458, DIČ: 1079503040

info@lotuswebdesign.eu

Sledujte nás sociálnych sietiach: