O nás

___

Sme tím mladých ľudí, ktorí sa rozhodli prispieť do sveta IT svojím talentom a realizovať Vaše internetové sny v realitu.

Orientujeme sa na tvorbu webových aplikácií a webových stránok, predovšetkým portálov a špecializovaných webov na mieru. Tvoríme ale i e-shopy, prezentačné weby či samostatné skripty.

Pri tvorbe webov kladieme dôraz predovšetkým na presné splnenie požiadaviek zákazníka, dodanie projektov čo najskôr (spravidla v predstihu) a tvorbu efektívnych, rýchlych, moderných a prehľadných webov. Práve preto sme vyvinuly náš vlastný PHP framework (Chameleon Framework), pomocou ktorého tvoríme väčšinu naších webov.

Okrem webových aplikácií sa orientujeme i v tvorbe desktopových aplikácií zameraných predovšetkým na online komunikáciu, správu servrov a taktiež poskytujeme web hosting či marketingové služby na internete.


Náš

___

miniature-comment

Peter Pač

CEO | Web Developer

Tvorbe web stránok sa venujem už vyše 13 rokov, mám vyštudovanú Informatiku/Umelú inteligenciu na VUT v Brne. Venujem sa taktiež správe servrov a projektovému manažmentu.

miniature-comment

Petra Kostovčíková

HR Specialist

Dokončila som štúdium Psychológie na Masarykovej univerzite v Brne, zaujímam sa o recruitment, vedenie assessment centier a personalistiku všeobecne. Rada zlepšujem veci a preto sa zaujímam vo voľnom čase o interiérový dizajn, reštaurátorstvo a kratívnu tvorbu.

miniature-comment

Martin Slezák

Tester

V tíme Lotus Webdesign sa venujem testovaniu. Dokončil som štúdium kybernetiky na Technickej univerzite v Košiciach.

miniature-comment

Ján Gálus

Web Developer

Vyštudoval som EU Bratislava, SPU Nitra. Pracovné skúsenosti mám najmä z oblasti managmentu a predaja. Hlavnou črtou je môj navyliečiteľný optimizmus. Záujmy vo voľnom čase: šport celkovo, najmä futbal, horská cyklistika. Programovaniu sa venujem už viac ako 4 roky.

miniature-comment

Andrej Novák

Web Developer | Team Leader

Štúdium som dokončil na VUT v Brne v odbore Teleinformatika. Mám dlhoročnú slabosť na PC hry a vždy ma poteší dobré jedlo. To následne veľmi rád vybehám v prírode. Vo voľnom čase mám hlavne rád svoj kľud a pohodu.

miniature-comment

Dominik Vošček

Web Developer

Pochádzam spod Tatier, som doktorandom na TUKE v oblasti kybernetiky v rámci čoho sa zaoberám hlavne automatizáciou a kyber-fyzikálnymi systémami. V tíme lotusu pracujem ako web developer.

Navrch stránky