Web hosting a VPS

___

Poskytujeme rýchly a spoľahlivý webový hosting pre Vaše prezetačné weby či menšie projekty. Taktiež máme k dispozícii virutálne servere pre veľké projekty na našich výkonných a spoľahlivých serveroch.

Potrebujete kvalitný hosting, spoľahlivý webový systém na mieru, či efektívnu propagáciu Vášho tovaru či služieb? Už vyše 8 rokov sa pohybujeme predovšetkým v oblasti tvorby webov a s nimi spojenou správou či prezentáciou.

Najmodernejšie servere

Web hosting, VPS či e-mail hosting beží u nás na tých najmodernejších serveroch rady Intel Xeon E3. Vaše dáta sú bezpečne ukladané na RAID diskoch WD Red. Prístup k Vašim stránkam je zabezpečený 100Mb pripojením.

Bezkonkurenčné ceny

Vďaka vlastnej správe všetkých serverov po softwareovej i hardwareovej stránke a súčasne snahe ponúknuť naše služby čo najväčšiemu množstvu zákazníkov sme sa rozhodli zamerať sa predovšetkým na cenovú dostupnosť.

99% dostupnosť

Využívame najmodernejšie technológie a zaručujeme takmer 100% dostupnosť naších služieb aj vďaka kvalitným a početným serverom.


Ponúkané služby

___

miniature-article

Tvorba webových stránok

Vytvoríme Vám webové stránky na mieru - od prezentácií až po e-shopy či portály.

miniature-article

Web hosting a VPS Novinka

Rýchly a spoľahlivý webový hosting pre Vaše prezetačné weby či menšie projekty alebo virutálne servre pre veľké projekty na našich výkonných a spoľahlivých servroch.

miniature-article

Aplikácie na mieru

Máte špecifické požiadavky na webové či desktopové aplikácie? Zrealizujú Vám ich špecialisti v tejto oblasti.

miniature-article

Online marketing

Web bez správnej propagácie sa na internetu rýchlo stratí. My Vám pomôžeme ukázať ho svetu.

Navrch stránky